PRZYRODA JEST LEKARZEM DLA WSZELKICH CHORÓB Hipokrates

Pijawki lekarskie, hirudoterapia na Śląsku: 510-560-078

Leczenie pijawką lekarską - HIRUD SERWIS

Leczenie przy użyciu naturalnych produktów nie jest dziś rzadkością. Nasi pacjenci z Rudy Śląskiej, Chorzowa, Katowic i innych miast Górnego Śląska mogą skorzystać ze szczególnej formy leczenia i wspomagania leczenia, czyli hirudoterapii. Jest to nic innego jak leczenie pijawkami. Ich właściwości znane i doceniane od setek lat są coraz częściej polecane przez specjalistów z europy zachodniej, USA, a także z Polski.

Nasz Gabinet Medycyny Specjalistycznej zlokalizowany w Rudzie Śląskiej do swojej pracy wykorzystuje pijawki lekarskie pochodzące z najlepszych, certyfikowanych źródeł (zobacz certyfikat).

Należymy do Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego i uczestniczymy we wszelkich sympozjach oraz kongresach organizowanych przez to towarzystwo, podnąsząc dzięki temu wiedzę o wykorzystaniu pijawki leczniczej w terapiach wspomagania leczenia. Polskie Towarzystwo Hirudologiczne zrzesza najlepszych specjalistów z branży, przed którymi pijawki lecznicze oraz ich właściwości nie mają żadnych tajemnic.

Gwarantujemy, że świadczone przez nas leczenie pijawkami znajduje się pod czujnym okiem specjalistów, z którymi współpracujemy. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą poznać leczniczą wartość pijawek i chcą na własnej skórze przekonać się o skuteczności ich zastosowania w medycynie.

Mgr Tomasz Frankowski - Specjalista z zakresu hirudoterapii i larwoterapii

 

 

Hirudoterapia na Śląsku - Zadzwoń!

Chcesz rozpocząć terapię za pomocą pijawek lekarskich?
Szukasz sprawdzonej firmy, która używa wyłączne certyfikowanych pijawek?
Zapraszamy na konsultacje do Hirud Serwis na Śląsku.

Ze względu na lokalizację, na leczenie pijawkami w szczególności
zapraszamy pacjentów mieszkających w Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej,
Bytomiu, Świętochłowicach, Sosnowcu oraz innych miast Górnego Śląska.

Zadzwoń: +48 510 560 078

Hirud Serwis - leczenie pijawkami lekarskimi jest członkiem:

Współpracujemy:
hydrokolonoterpia Katowice
HIRUD SERWIS  Tomasz Frankowski - Terapia pijawkami lekarskimi, wspomaganie leczenia, hirudoterapia na Śląsku w Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Katowicach, Bytomiu i innych miastach Górnego Śląska

41-705 Ruda Śląska, ul. Katowicka 148, Tel.: 510 560 078

Site Map | Projekt i wdrożenie strony: fdgstudio.net