Pijawki lekarskie, leczenie pijawkami
hirudoterapia na Śląsku

Gabinet Medycyny Specjalistycznej - Terapia pijawkami i wspomaganie leczenia

Leczenie przy użyciu naturalnych produktów nie jest dziś rzadkością. Nasi pacjenci z Rudy Śląskiej, Chorzowa, Katowic i innych miast Górnego Śląska mogą skorzystać ze szczególnej formy leczenia i wspomagania leczenia, czyli hirudoterapii. Jest to nic innego jak leczenie pijawkami. Ich właściwości znane i doceniane od setek lat są coraz częściej polecane przez specjalistów z europy zachodniej, USA, a także z Polski.

Nasz Gabinet Medycyny Specjalistycznej zlokalizowany w Rudzie Śląskiej do swojej pracy wykorzystuje pijawki lekarskie pochodzące z najlepszych, certyfikowanych źródeł (zobacz certyfikat).

Należymy do Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego i uczestniczymy we wszelkich sympozjach oraz kongresach organizowanych przez to towarzystwo, podnąsząc dzięki temu wiedzę o wykorzystaniu pijawki leczniczej w terapiach wspomagania leczenia. Polskie Towarzystwo Hirudologiczne zrzesza najlepszych specjalistów z branży, przed którymi pijawki lecznicze oraz ich właściwości nie mają żadnych tajemnic.

Gwarantujemy, że świadczone przez nas leczenie pijawkami znajduje się pod czujnym okiem specjalistów, z którymi współpracujemy. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą poznać leczniczą wartość pijawek i chcą na własnej skórze przekonać się o skuteczności ich zastosowania w medycynie.

Współpracujemy:

Jesteśmy członkiem:
HIRUD SERWIS  Tomasz Frankowski - Terapia pijawkami lekarskimi, wspomaganie leczenia
41-705 Ruda Śląska, ul. Katowicka 148, Tel.: 510 501 525, 510 560 078
Site Map | Projekt strony: fdgstudio.net